Welcome
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Welcome

@ FoxHunt Forum
 
IndeksPortal*SzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka

Go down 
AutorWiadomość
Szakal
General
General
Szakal


Number of posts : 688
Age : 46
Ort : Port Hannover City :)
Registration date : 27/01/2008

Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka Empty
PisanieTemat: Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka   Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka EmptyPią Lut 22, 2008 12:27 am

Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka:

Regolka 1
Jezeli wjedziesz na podworko i zatrabisz, to lepiej abys mial paczke do oddania, bo napewno nic tutaj nie odbierzesz.

Regolka 2
Nie dotykasz mojej corki na moich oczach. Mozesz sie na nia patrzyc, ale na nic ponizej jej szyi. Jezeli nie bedziesz potrafil ani oczu ani rak oderwac od mojej corki, to bede musial te czesci ciala odrabac.

Regolka 3
Jestem tego swiadomy, ze chlopacy w twoim wieku uwazaja to jako modne, nosic spodnie takie duze i tak luzno, ze prawie z bioder spadaja. Prosze nie obraz sie ale ty i twoi kumple to kompletni idioci. Chce byc w stosunku do ciebie otwarty, dlatego daje tobie mozliwosc pujscia na kompromis : jezeli staniesz przed moim wejsciem i bedzie widoczna twoja bielizna i bedziesz mial spodnie 10 numerow za duze, to nic nie powiem. Ale zeby byc pewnym ze twoje spodnie nie spadna w trakcie spotkania z moja corka, wezme moja elektryczna gwozdziarke i przymocuje je tak aby w zadnym wypadku nie spadly.

Regolka 4
Napewno juz tobie mowiono, ze sex bez zabezpieczenia moze ciebie zabic. Rozszezmy to troche : Jezeli dojdzie miendzy wami do sexu, to ja bede zabezpieczeniem i cie zabije.

Regolka 5
Normalnie oczekuja, ze bedziemy rozmawiac miedzy soba o polityce, sporcie i o innych dziennych tematach, zebysmy sie lepiej poznali. Piepsz to. Jedyna rzecza jaka chce wiedziec to kiedy przyprowadzisz moja corke do domu i jedyna odpowiedz jaka chce uslyszec to : "wczesnym wieczorem".

Regolka 6
Wiem ze jestes przystojnym chlopakiem, ze niemasz problemow aby poznac inne dziewczyny i z nimi sie umawiac.
To jest w pozadku, tak dlugo jak i moja corka bedzie sie zgadzac na to.
Ale jezeli spotykasz sie z moja corka to tylko z nia sie spotykasz, tak dlugo az ona bedzie miala dosc ciebie.
Jezeli doprowadzisz ja do placzu, to ja ciebie do placzu doprowadze.

Regolka 7
Jak bedziesz stal i czekal na moja corke w moim przedpokoju i minie juz godzina, to lepiej abys nie stekal ani nie naciskal. Jezeli chcesz byc punktualny w kinie to sie nie umawiaj. Moja corka naklada Make-Up, a to trwa dluzej niz niz lakierowanie wiezy aifla. Zamias glupio stac zrob cos porzetycznego, zmien np. w moim samochodzie olej.

Regolka 8
Te miejsca nie nadaja sie na spotkanie z moja corka : Miejsca gdzie sa lozka, Kanapy albo jakies inne mozliwosci wygodnego wypoczynku oprucz drewnianych krzesel. Miejsca gdzie niema rodzicow, policjantow lub siost zakonych. Miejsca gdzie jest ciemno. Miejsca gdzie sie tanczy, trzyma za rece lub sie bawi. Miejsca gdzie jest tak cieplo, ze moja corka pomyslala by o tym aby ubrac top, dziewczeca podkoszulke, krutkie spodenki lub cos podobnego zamiast swetra, bluzy, dlugich spodni i moro ktore jest zapiete po szyje. Filmykinowe z pila spalinowa sa wporzadku. Mecze hockeja tez. Mieszkania starszych ludzi sa jeszcze lepsze.

Regolka 9
Nie oklamuj mnie. Moze wygladam jak brzusiasty od piwa, lysy, stary dziad, ale jezeli chodzi o moja corke to jestem wszystko wiedzacym i niemilosiernym bogiem twojego swiata.
Jezeli sie ciebie spytam, gdzie i z kim idziesz, to masz dokladnie jedna szanse powiedziec mi prawde i tylko prawde.
Mam strzelbe, lopate i piec hektarow ziemi za domem. Nikt ciebie nie znajdzie. Nie zaczynaj lepiej ze mna.

Regolka 10
Boj sie. Boj sie bradzo. Jest to bowiem bardzo latwe dla mnie, abym pomylil dzwiek twojego samochodu i dzwiekiem helikoptera lecacego nad pystynia w kuwaicie. I jezeli obudzi sie we mnie syndrom wojenny, rozkazuja mi glosy w mojej glowie abym przeczyscil bron w czasie kiedy bede czekal az przywieziesz moja corke do domu. Jak wjedziesz na moje podworko, powinnienes wysiasc z samochodu i trzymac tak rece abym je widzial. Potem krzykniesz haslo, glosno i wyraznie, ze przywiozles moja corke bezpiecznie i wczesnie do domu. Potem udasz sie spowrotem do twojego samochodu. Nie istnieje zadna potrzeba abys z moja corka wchodzil do domu.
Ta zamaskowana twarz za oknem to moja.


Ostatnio zmieniony przez Szakal dnia Pon Maj 12, 2008 11:40 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Gast
Gość




Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka Empty
PisanieTemat: Re: Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka   Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka EmptyPią Lut 22, 2008 1:04 am

Dobr lol!
Powrót do góry Go down
Szakal
General
General
Szakal


Number of posts : 688
Age : 46
Ort : Port Hannover City :)
Registration date : 27/01/2008

Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka Empty
PisanieTemat: Re: Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka   Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka EmptyWto Lut 26, 2008 4:07 pm

gotowe lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka Empty
PisanieTemat: Re: Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka   Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka Empty

Powrót do góry Go down
 
Tutaj 10 regol na spotkanie z moja corka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome :: Others :: Hide Park-
Skocz do: